Yhteystiedot ja henkilökunta

 

Koulun osoite:

Vesivehmaan koulu          

Vesivehmaantie 285

17130 VESIVEHMAA

 

Puhelin:    03-7332040
Sähköposti:    juha.vuorio@asikkala.fi

opettajat ja henkilökunta: etunimi.sukunimi@asikkala.fi

 

Juha Vuorio, rehtori,  juha.vuorio@asikkala.fi    044-3624 560

Elina Lappalainen, luokanopettaja,  elina.lappalainen@asikkala.fi

Katri Lehtinen, luokanopettaja, katri.lehtinen@asikkala.fi 

Ulla Karlsson, luokanopettaja,  ulla.karlsson@asikkala.fi

Mikaela Salo-Suni, tuntiopettaja,   mikaela.suni@asikkala.fi   3-6lk englanti

Miia Talikka,  erityisopettaja,  miia.talikka@asikkala.fi

Pauliina Luostarinen,  koulunkäynninohjaaja

Mirella Rajala, koulunkäynninohjaaja

Katriina Bister,   kokki

Sirpa Korpela, siistijä, kokki

Jukka Helvilä, kiinteistönhoitaja,  044-7780744

Laura Kanden, terveydenhoitaja, koululla parillisten viikkojen maanantaisin.                                 puh: 044-7801166  (ma-pe, klo 12-13)