Yhteystiedot ja henkilökunta

 

Koulun osoite:

Vesivehmaan koulu          

Vesivehmaantie 285

17130 VESIVEHMAA

 

Puhelin:    03-7332040
Sähköposti:    juha.vuorio@asikkala.fi

opettajat ja henkilökunta: etunimi.sukunimi@asikkala.fi

 

Juha Vuorio, rehtori,  juha.vuorio@asikkala.fi    044 3624 560

Elina Lappalainen, luokanopettaja,  elina.lappalainen@asikkala.fi, 044 7780143

Noora Laukkanen, luokanopettaja, noora.laukkanen@asikkala.fi, 044 7780 141

Ulla Karlsson, luokanopettaja,  ulla.karlsson@asikkala.fi, 044 7780 145

Mikaela Suni-Salo, englannin opettaja,   mikaela.suni@asikkala.fi , 044 7780153

Miia Talikka,  erityisopettaja,  miia.talikka@asikkala.fi

Pauliina Luostarinen,  koulunkäynninohjaaja

Mirella Rajala, koulunkäynninohjaaja

Katriina Bister,   kokki

Luisa Virtanen, siistijä, kokki

Jukka Helvilä, kiinteistönhoitaja,  044 7780 744

Laura Kanden, terveydenhoitaja, koululla parillisten viikkojen maanantaisin.          puh: 044-7801166  (ma-pe, klo 12-13)